Town House For Rent In Thu Duc Βίλα

  • 16 μ²

Τοποθετημένη στη Χο Τσι Μινχ, η Town House For Rent In Thu Duc Βίλα 16 μ² έχει 3 υπνοδωμάτια και μπορεί να φιλοξενήσει 2 άτομα. Περιλαμβάνει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα και 3 μπάνια.

Το κατάλυμα προσφέρει 2 δωμάτια εξοπλισμένα με μπαλκόνι και σαλόνι για μια άνετη διαμονή στη Χο Τσι Μινχ.

Η βίλα βρίσκεται στην περιοχή Linh Trung IEPZ, 2 χλμ. από Chua Buu Quang και 4 χλμ. από Cong Chao Binh Duong. Binh Quoi βρίσκεται πολύ κοντά στη βίλα. Η τοπική στάση λεωφορείων Nga tu To Ngoc Van - Pham Van Dong απέχει 5 λεπτά με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Town House For Rent In Thu Duc Βίλα Πόλη Χο Τσι Μινχ
Home Resort With Full Amenities
Τιμή μόνο για κινητά

Home Resort With Full Amenities

4.4 χλμ. από το κατάλυμα
USD 117 USD 105
ανά νύχτα
Dori House Ntl
Τιμή μόνο για κινητά

Dori House Ntl

5.3
Αξιοπρεπές 3 σχόλια
6.9 χλμ. από το κατάλυμα
USD 32 USD 29
ανά νύχτα
Brand New Cozy Home In D1 Wbalcony
Τιμή μόνο για κινητά

Brand New Cozy Home In D1 Wbalcony

8.8
Έξοχο 25 σχόλια
8.6 χλμ. από το κατάλυμα
USD 28 USD 25
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Tan Son Nhat
    12 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Hoa Hung Train Station
    12 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Δωρεάν πάρκινγκ

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Ταράτσα

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 15:00
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποια είναι τα πιο δημοφιλή αξιοθέατα κοντά σε η Town House For Rent In Thu Duc Βίλα;
      Μπορείτε να επισκεφτείτε Thu Duc Church που βρίσκεται κοντά σε η Town House For Rent In Thu Duc Βίλα.
    • ❓
      Η Town House For Rent In Thu Duc Βίλα προσφέρει πάρκινγκ στους πελάτες;
      Ναι, έχει ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου για τους πελάτες της η Town House For Rent In Thu Duc Βίλα.
    • ❓
      Πόσο κάνει η διαμονή σε η Town House For Rent In Thu Duc Βίλα;
      Η τιμή μιας νύχτας σε η Town House For Rent In Thu Duc Βίλα αποτελεί 68$.
    • ❓
      Ποιοι είναι οι κανόνες της άφιξης και της αναχώρησης από/σε η Town House For Rent In Thu Duc Βίλα;
      Οι πελάτες της η Town House For Rent In Thu Duc Βίλα παρακαλούνται να έρθουν στις 15:00 και να φύγουν μέχρι τις 11:00.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Tan Son Nhat
    12 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Hoa Hung Train Station
    12 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Town House For Rent In Thu Duc Βίλα Πόλη Χο Τσι Μινχ

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο